Hockey today: schedule of all matches
Fri, 04:15
Login
Football
Leagues
Matches
Teams
Players
Predictions
Hockey
Text broadcasts
Matches
Tournaments
Teams
Players
Hockey forecast
Tennis
Matches
Players
Rankings
Basketball
Matches
Tournaments
Teams
Players
Formula-1
Rating of pilots and teams
Race
Teams
Drivers
Esports
Matches
Volleyball
Matches
Teams
Handball
Matches
Baseball
Matches
Forecast
Stadiums
Tips
✅ Tips on all sport
Home
Hockey
Matches
Yesterday
Today
Now
Tomorrow
Reload
Fri 29/03
Russia
:
NMHL
(1/4 final)
Standing
07:00
NS
Angarsk
—
Yunison Moscow (Nmhl)
11:00
NS
Bobrov
—
Tambov (Nmhl)
11:30
NS
Polyot
—
Fakel (Nmhl)
12:00
NS
Dizelist
—
Olympia
USA
:
NHL
Standing
19:00
NS
Buffalo Sabres
—
New Jersey Devils
Belarus
:
Extraleague
(1/2 final)
Standing
11:55
NS
Brest
—
Soligorsk
Canada
:
Lnah
(Play Offs)
Standing
20:00
NS
Assurancia De Thetford Mines
—
St-Georges
20:00
NS
Riviere-Du-Loup
—
Jonquière Marquis
20:00
NS
Sorel-Tracy
—
Petroliers Laval
Canada
:
Ohl
(1/8 final)
Standing
19:00
NS
Brantford Bulldogs
—
Ottawa 67'S
19:00
NS
Kitchener Rangers
—
Erie Otters
19:00
NS
London Knights
—
Flint Firebirds
19:35
NS
Oshawa Generals
—
Barrie Colts
Canada
:
QMJHL
(Play Offs)
Standing
18:00
NS
Cape Breton Eagles
—
Rimouski Oceanic
18:00
NS
Halifax Mooseheads
—
Acadie-Bathurst Titan
18:00
NS
Moncton Wildcats
—
Chicoutimi Sagueneens
19:00
NS
Baie-Comeau Drakkar
—
Charlottetown Islanders
19:00
NS
Drummondville Voltigeurs
—
Saint John
19:00
NS
Rouyn-Noranda Huskies
—
Gatineau Olympiques
19:00
NS
Sherbrooke Phoenix
—
Blainville-Boisbriand Armada
19:00
NS
Victoriaville Tigres
—
Shawinigan Cataractes
Canada
:
Whl
(1/8 final)
Standing
21:00
NS
Medicine Hat Tigers
—
Red Deer Rebels
21:00
NS
Moose Jaw Warriors
—
Brandon Wheat Kings
21:00
NS
Saskatoon Blades
—
Prince Albert Raiders
21:00
NS
Swift Current Broncos
—
Lethbridge Hurricanes
22:00
NS
Portland Winterhawks
—
Victoria Royals
22:00
NS
Prince George Cougars
—
Spokane Chiefs
22:00
NS
Wenatchee Wild
—
Kelowna Rockets
22:05
NS
Everett Silvertips
—
Vancouver Giants
Czech Republic
:
2. Liga
(1/4 final)
Standing
12:00
NS
Pribram
—
Tabor
Czech Republic
:
Elj
(1/2 final)
Standing
13:00
NS
Kometa Brno U20
—
Sparta Prague U20
13:00
NS
Trinec U20
—
Karlovy Vary U20
Denmark
:
Metal Ligaen
(1/2 final)
Standing
14:30
NS
Efb Ishockey
—
AaB Aalborg
14:30
NS
Sonderjyske Ishockey
—
Herning Blue Fox
Finland
:
Liiga
(1/4 final)
Standing
12:30
NS
Ilves
—
KalPa
Finland
:
Mestis
(1/2 final)
Standing
11:00
NS
Hermes
—
IPK
11:00
NS
Kiekko-Espoo
—
Kettera
Finland
:
Sm-Sarja U20
(Play Offs)
Standing
10:00
NS
Tappara U20
—
TPS U20
11:00
NS
Kookoo U20
—
Assat U20
Finland
:
Sm-Sarja U20
(Relegation)
Standing
09:00
NS
Sapko U20
—
Kettera U20
Finland
:
Suomi-Sarja
(Relegation)
Standing
13:00
NS
PePo
—
VG-62
France
:
Ligue Magnus
(Relegation)
Standing
15:00
NS
Briancon
—
Anglet
15:05
NS
Chamonix-Morzine
—
Gap
Hungary
:
Erste Liga
(1/2 final)
Standing
12:30
NS
Brasov
—
Gyergyoi
13:30
NS
Ferencvaros
—
Csikszereda
Latvia
:
Optibet Hokeja Liga
(Final)
Standing
07:00
NS
Zemgale
—
Mogo Riga
Slovakia
:
1. Liga
(1/2 final)
Standing
12:30
NS
Mshk Zilina
—
Dubnica
Slovakia
:
Extraliga
(1/4 final)
Standing
13:00
NS
Mhk Nitra
—
HC Skp Poprad
Sweden
:
Shl
(Relegation)
Standing
13:30
NS
Hv 71
—
Oskarshamn
Sweden
:
Superelit U20
(1/4 final)
Standing
09:00
NS
Djurgarden U20
—
Sodertalje U20
10:00
NS
Skelleftea U20
—
Leksand U20
12:00
NS
Lulea U20
—
Orebro U20
12:00
NS
Vaxjo U20
—
Frolunda U20
Sweden
:
Superelit U20
(Relegation)
Standing
08:00
NS
Bjorkloven U20
—
Oskarshamn U20
Turkiye
:
Superleague
(Third place)
Standing
13:30
NS
Zeytinburnu Istanbul
—
Buz Beykoz
USA
:
Ahl
Standing
15:00
NS
Calgary Wranglers
—
San Jose Barracuda
15:00
NS
Manitoba Moose
—
Toronto Marlies
19:00
NS
Bridgeport Islanders
—
Charlotte Checkers
19:00
NS
Hartford Wolf Pack
—
Springfield Thunderbirds
19:00
NS
Laval Rocket
—
Belleville Senators
19:00
NS
Syracuse Crunch
—
Lehigh Valley Phantoms
19:00
NS
Utica Comets
—
Providence Bruins
20:00
NS
Chicago Wolves
—
Grand Rapids Griffins
20:00
NS
Milwaukee Admirals
—
Rockford Icehogs
20:00
NS
Texas Stars
—
Iowa Wild
21:05
NS
Colorado Eagles
—
Abbotsford Canucks
22:00
NS
Henderson Silver Knights
—
Bakersfield Condors
22:00
NS
Tucson Roadrunners
—
San Diego Gulls
USA
:
Echl
Standing
19:00
NS
Adirondack Thunder
—
Reading Royals
19:00
NS
Kalamazoo Wings
—
Cincinnati Cyclones
19:00
NS
Trois-Rivieres Lions
—
Maine Mariners
19:05
NS
Greenville Swamp Rabbits
—
South Carolina Stingrays
19:05
NS
Norfolk Admirals
—
Atlanta Gladiators
19:05
NS
Worcester Railers
—
Newfoundland
19:15
NS
Toledo Walleye
—
Wheeling Nailers
19:30
NS
Florida Everblades
—
Jacksonville Icemen
19:30
NS
Savannah Ghost Pirates
—
Orlando Solar Bears
20:00
NS
Fort Wayne Komets
—
Indy Fuel
20:20
NS
Tulsa Oilers
—
Wichita Thunder
20:35
NS
Kansas City Mavericks
—
Iowa Heartlanders
21:05
NS
Rapid City Rush
—
Allen Americans
21:10
NS
Utah Grizzlies
—
Idaho Steelheads
USA
:
FPHL
Standing
19:05
NS
Port Huron Prowlers
—
Binghamton Black Bears
19:30
NS
Danbury Hat Tricks
—
Watertown Wolves
19:35
NS
Carolina Thunderbirds
—
Wytheville
19:35
NS
Motor City Rockers
—
Columbus River Dragons
20:30
NS
Baton Rouge
—
Mississippi Sea Wolves
USA
:
NCAA
(Play Offs)
14:00
NS
Boston College Eagles
—
Michigan Tech Huskies
17:00
NS
Michigan State Spartans
—
Western Michigan Broncos
17:30
NS
Wisconsin Badgers
—
Quinnipiac Bobcats
20:30
NS
North Dakota Fighting Hawks
—
Michigan Wolverines
USA
:
Sphl
Standing
19:05
NS
Roanoke Dawgs
—
Fayetteville Marksmen
19:35
NS
Knoxville Ice Bears
—
Huntsville Havoc
20:05
NS
Birmingham Bulls
—
Macon Mayhem
20:05
NS
Pensacola Ice Flyers
—
Evansville Thunderbolts
20:10
NS
Quad City Storm
—
Peoria Rivermen
USA
:
USHL
Standing
19:05
NS
Youngstown Phantoms
—
Madison Capitols
20:05
NS
Cedar Rapids
—
Muskegon Lumberjacks
20:05
NS
Dubuque Fighting Saints
—
USA (U18)
20:05
NS
Fargo Force
—
Waterloo Black Hawks
20:05
NS
Green Bay Gamblers
—
Chicago Steel
20:05
NS
Lincoln Stars
—
Sioux Falls Stampede
20:05
NS
Omaha Lancers
—
Tri-City Storm
20:05
NS
Sioux-City
—
Des Moines Buccaneers
Ukraine
:
Championship
(Final)
Standing
06:00
FT
Kremenchuk
1:3
Sokil Kyiv
First Period
1:1
12:34
Vitali Lyalka
1:0
16:50
1:1
_Cherdak V. (C)
Second Period
0:1
25:20
1:2
_Zherebko M.
Third Period
0:1
47:55
1:3
_Cherdak V. (C)
United Kingdom
:
Elite League
Standing
15:30
NS
Glasgow
—
Dundee
Wch Iii Women
Standing
09:00
NS
Estonia W
—
Israel W
12:30
NS
Bosnia & Herzegovina W
—
Singapore W
✅ Football tips
Betting bonus
$
100
Authentication
Email
or
username
Password
Lost password?
Remember me
Login
Register
News
99+
Leagues